29°C bezchmurnie

Festyn rodzinny na Bielanach już w tę sobotę!

Imprezy plenerowe, Festyn rodzinny Bielanach sobotę! - zdjęcie, fotografia

Już  w sobotę 30 września odbędzie się festyn rodzinny na Bielanach. Impreza organizowana jest przez Szkołę Podstawową z Oddziałami Integracyjnymi nr 214. Start o godzinie 10:00!

Wszystkich chętnych na biesiadowanie w gronie znajomych i sąsiadów zapraszamy na teren Szkoły Podstawowej nr 214 przy ulicy A. Fontany 1.

Czekać na państwa będzie wiele atrakcji, między innymi koncert VIVA LA MUSICA!, pokaz grupy Street Workout, która zaprezentuje wiele możliwości ćwiczeń na świeżym powietrzu, a także BOOGIE WOOGIE, czyli tancerze Jakub&Zofia Załęscy! Dla tych, którzy chcą zadbać o swoje zdrowie przewidziane są porady dietetyczne, a także pomiary ciśnienia krwi, najmłodsi zaś będą mogli wziąć udział w zajęciach chemicznych i pomalować swoje buzie. W planie jest również majsterkowanie z firmą PROFIX.

Festyn zakończy się wielkim meczem, w którym  połączone siły rodziców i nauczycieli zmierzą się z uczniami! Wszystkich mieszkańców Bielan z całymi rodzinami zapraszamy o godzinie 10:00 do SP nr 214 już w tę sobotę!

Miejsce zdarzenia mapa Bielany


Festyn rodzinny na Bielanach już w tę sobotę! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się