29°C bezchmurnie

Kino Plenerowe na Słodowcu

Film, Plenerowe Słodowcu - zdjęcie, fotografia

27 czerwca w Warszawie rozpocznie się cykl „Kinowa Stolica Lata”. Są to plenerowe pokazy filmowe, dostępne dla wszystkich za darmo. W tym roku odbędą się także na Bielanach, przy stacji metra Słodowiec.

Filmowa Stolica Lata to cykl seansów plenerowych odbywających się na terenie całej Warszawy. W tym roku wystartuje 27 czerwca na Polach Mokotowskich filmem „Noc Dwojga”, reżyserii Roia Wernera. Według informacji podanych przez organizatorów akcji, wiemy, że seanse będą także odbywać się w czwartki na skwerze obok bielańskiego metra Słodkowie.

Kina plenerowe to od kilku lat jedne z ulubionych aktywności mieszkańców Warszawy. Jest ich organizowanych coraz więcej i cały czas przybywa amatorów takich wydarzeń, dlatego cieszy fakt, że największa tego typu impreza w Warszawie zagości także na Bielanach.

Pierwszy seans na Słodowcu zaplanowano na 29 czerwca na godzinę 21.45. Wyświetlany będzie film Scotta Hicks’a pod tytułem „Życie od kuchni”. Jest to komedia romantyczna, opowiadająca o szefowej kuchni, której życie zmienia się w momencie, gdy musi zająć się swoją osieroconą siostrzenicą. Film będzie doskonałą okazją, aby zabrać swoją drugą połówkę i w miłej atmosferze spędzić razem chwilę czasu. Wszystkich kinomanów i kinomanki gorąco zachęcamy do przyjścia i udziału!