9°C pochmurno z przejaśnieniami

Kulisy Urody - niezwykły salon kosmetyczny

Sala kosmetyczna

Na warszawskiej mapie salonów kosmetycznych pojawił się jasny punkt, który świeżym pomysłem zadowoli nawet najbardziej wymagające osoby. Usytuowane na Bielanach „Kulisy Urody” w wyjątkowy sposób łączą elegancki wystrój, domowy klimat i szeroki wachlarz profesjonalnych usług. Co sprawia, że to miejsce jest tak niecodzienne?

Dla wielu Kulisy Urody mogą okazać się salonem rodem z marzeń. Tu zawsze można liczyć na kawę i domowej roboty ciasto, które codziennie dostarcza właścicielka. Kameralny klimat dopełnia wnętrze wypełnione świeżymi kwiatami i owocami. Przyjacielska atmosfera sprzyja prowadzeniu rozmów o zdrowiu i urodzie w oczekiwaniu na zabieg. A jest w czym wybierać! Będziesz zaskoczona, jak jest szeroki wachlarz usług oferowanych przez Kulisy Urody: od kosmetyki, fryzjerstwa, przez manicure, pedicure, a nawet podologię, po wizaż, stylizację i dietetykę. Poza tradycyjnymi zabiegami, salon trzyma rękę na pulsie nowości branżowych. Możesz tu wypróbować, np.: Intraceuticals, innowacyjne dotlenienie skóry, czy manicure tytanowy. Oferta jest stworzona tak, aby sprostać wszystkim potrzebom.

Zabiegi są przeprowadzane przez prawdziwych ekspertów świata kosmetycznego, fryzjerskiego, mody i relaksu. Kulisy Urody dbają o poziom swojego zespołu zapewniając nieustanne podnoszenie jego kwalifikacji, poprzez uczestnictwo w szkoleniach i kongresach. Dzięki temu wszelkie zabiegi realizowane są sprawnie, profesjonalnie i z uśmiechem na ustach.

Jeżeli także należysz do grona najbardziej wymagających, szukasz miejsca gdzie możesz się zrelaksować, ciesząc się kompleksowym zakresem usług, po prostu musisz tu trafić. Pod okiem specjalisty dobierzesz swoją nową fryzurę i styl. A korzystając z pakietów, przy jednej wizycie zafundujesz sobie całkowitą metamorfozę, odnajdując siebie na nowo.

Warto wejść przez zdobione, drewniane drzwi i zagłębić się w domowej atmosferze Kulis Urody. Zanurzona w wyjątkowej atmosferze, z każdej strony poczujesz konsekwentnie realizowaną wizję: jest swobodnie, wręcz kojąco, a często obecna w salonie właścicielka chętnie podzieli się wiedzą o zdrowym trybie życia, czy nawet zdradzi przepisy na wypieki.

Adres:

ul. Żeromskiego 14 (wejście od ul. Lisowskiej) 
01-819 Warszawa

Umów się na wizytę:

kom. 48 502 926 000 
tel. 48 22 834 42 00 

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – piątek 8:00 – 20:00 
Sobota 8:00-15:00

salon kosmetyczny - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się