29°C bezchmurnie

[ZAPOWIEDŹ] Salony urody na Bielanach

Handel i usługi, [ZAPOWIEDŹ] Salony urody Bielanach - zdjęcie, fotografia

Już niedługo na naszym portalu pojawi się lista miejsc, w których każdy mieszkaniec Bielan będzie mógł zadbać o swój wygląd. Wskażemy Państwu najlepsze salony urody, przedstawimy świetne makijażystki a także wybierzemy się do osób, dzięki którym damska część naszej społeczności będzie mogła pochwalić się swoim koleżankom idealnymi hybrydami. Nie zapominajmy jednak o płci nieco mniej pięknej! Naszym chłopakom, mężom czy po prosu kolegom z pracy też przyda się wiedza, który Barber profesjonalnie zadba o ich brodę czy fryzurę.

Wkrótce przedstawimy naszym czytelnikom wszystko co jest związane z urodą i dbaniem o swój wygląd czyli od salonów kosmetycznych, poprzez fryzjerów aż do najlepszych chirurgów plastycznych.  Sami już nie możemy się doczekać aż odwiedzimy te wszystkie miejsca i wybierzemy dla Państwa te najlepsze! Oh na pewno wszystkim nam może to wyjść tylko na dobre ;).

[ZAPOWIEDŹ] Salony urody na Bielanach komentarze opinie

  • Ewa - niezalogowany 2017-09-20 23:50:58

    Fajny pomysł z tą listą miejsc na Bielanach :) Ja proponuję stworzenie kolejnych, np. miejsca przyjazne rodzinom z dziećmi itd. Niedaleko mnie buduje się takie osiedle - Nowe Bielany 2 i tam też będą jakieś lokale usługowe. Ciekawa jestem komu je "oddadzą".

Dodajesz jako: Zaloguj się