BEST Academy of Languages zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych na kursy językowe prowadzone wyłącznie przez Native Speakerów. Stosujemy nowoczesne metody, które sprawiają, że pierwsze efekty widoczne są już po 3 miesiącach. Na lekcjach używane są tablety, fiszki oraz sprzęt audiowizualny, a w przypadku zajęć z dziećmi dodatkowo wykorzystywane są klocki, gry edukacyjne i planszowe. Zajęcia prowadzone są w małych grupach (max. 8 osobowych). W cenę kursu wliczone są warsztaty tematyczne. Oferujemy kursy z zakresu języka: - angielskiego - hiszpańskiego - niemieckiego - francuskiego -... czytaj więcej

Powiązane zagadnienia


Tu jesteś: ibielany.pl » blogi » BEST Academy of Languages o mnie - BLOG - Bielany na iBielany.pl

O mnie

BEST Academy of Languages zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych na kursy językowe prowadzone wyłącznie przez Native Speakerów. Stosujemy nowoczesne metody, które sprawiają, że pierwsze efekty widoczne są już po 3 miesiącach. Na lekcjach używane są tablety, fiszki oraz sprzęt audiowizualny, a w przypadku zajęć z dziećmi dodatkowo wykorzystywane są klocki, gry edukacyjne i planszowe. Zajęcia prowadzone są w małych grupach (max. 8 osobowych). W cenę kursu wliczone są warsztaty tematyczne.

Oferujemy kursy z zakresu języka:
- angielskiego
- hiszpańskiego
- niemieckiego
- francuskiego
- włoskiego
- rosyjskiego

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.bestacademy.pl oraz do kontaktu: [email protected], tel. 730 550 494 lub 791 161 547.

Copyright © CMC Media dla ibielany.pl - Bielany 2019