<![CDATA[ibielany.pl - ]]> https://ibielany.pl/rss pl <![CDATA[Sąsiedzkie sprzatanie Lasu Lindego już w sobotę]]> https://ibielany.pl/artykul/sasiedzkie-sprzatanie/440744 Wednesday, 9 May 2018 17:35:43 +0200 <![CDATA[Okradali budowy w Warszawie i okolicy. Ich łupem padł sprzęt za ok. 100 tys. zł]]> https://ibielany.pl/artykul/okradali-budowy-w-warszawie/440554 Tuesday, 8 May 2018 19:10:48 +0200 <![CDATA[Ciekawe zastosowanie cytryny]]> https://ibielany.pl/artykul/ciekawe-zastosowanie/440012 Wednesday, 25 April 2018 13:20:00 +0200 <![CDATA[Nie dość że pijany spał na przystanku to w Polsce przebywa nielegalnie]]> https://ibielany.pl/artykul/nie-dosc-ze-pijany/436051 Monday, 16 April 2018 20:08:33 +0200 <![CDATA[Tanieją gwałtownie pomidory]]> https://ibielany.pl/artykul/tanieja-gwaltownie/440011 Thursday, 12 April 2018 13:19:00 +0200 <![CDATA[Zapraszamy na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki]]> https://ibielany.pl/artykul/zapraszamy-na-spotkanie/429520 Tuesday, 3 April 2018 14:51:27 +0200 <![CDATA[Atak na taksówkarza na Bielanach [FILM]]]> https://ibielany.pl/artykul/atak-na-taksowkarza/429149 Saturday, 31 March 2018 10:16:08 +0200 <![CDATA[Zazieleńmy ulice. Konsultacje na Bielanach]]> https://ibielany.pl/artykul/zazielenmy-ulice-konsultacje/428461 Wednesday, 28 March 2018 04:40:15 +0200 <![CDATA[Zdesperowany wyrzucił przez okno... 250 gramów amfetaminy]]> https://ibielany.pl/artykul/zdesperowany-wyrzucil/414502 Thursday, 22 March 2018 00:01:00 +0200 <![CDATA[„Koledzy” wpadli z narkotykami na Bielanach]]> https://ibielany.pl/artykul/koledzy-wpadli/403562 Tuesday, 20 March 2018 14:59:33 +0200 <![CDATA[Jaja do góry! Przedświąteczny przegląd cen na Zieleniaku]]> https://ibielany.pl/artykul/jaja-do-gory-przedswiateczny/429421 Friday, 16 March 2018 10:46:00 +0200 <![CDATA[Trzy modułowe przedszkola jeszcze w tym roku]]> https://ibielany.pl/artykul/trzy-modulowe-przedszkola/402385 Thursday, 15 March 2018 04:48:49 +0200 <![CDATA[Kolejne przejścia zostaną doświetlone. Zobaczcie które na Bielanach]]> https://ibielany.pl/artykul/kolejne-przejscia-zostana/395379 Monday, 12 March 2018 11:47:09 +0200 <![CDATA[Bielańskie Targi Pracy już za tydzień!]]> https://ibielany.pl/artykul/bielanskie-targi-pracy/394417 Wednesday, 7 March 2018 13:22:35 +0200 <![CDATA[Ochota czyta „Pana Tadeusza”]]> https://ibielany.pl/artykul/ochota-czyta-pana/429420 Wednesday, 7 March 2018 10:46:00 +0200 <![CDATA[Drogeria na własnym biurku :)]]> https://ibielany.pl/artykul/drogeria-na-wlasnym/393969 Monday, 5 March 2018 15:55:40 +0200 <![CDATA[Znęcał się nad żoną. Trafił w ręce bielańskich policjantów]]> https://ibielany.pl/artykul/znecal-sie-nad-zona/393618 Saturday, 3 March 2018 15:01:52 +0200 <![CDATA[Wyłudził „na policjanta„ 27 tys. zł od mieszkańca Bielan. Teraz szuka go prawdziwa policja]]> https://ibielany.pl/artykul/wyludzil-na-policjanta/392874 Wednesday, 28 February 2018 00:05:00 +0200 <![CDATA[Handlarze narkotyków zatrzymani podczas transakcji na Bielanach]]> https://ibielany.pl/artykul/handlarze-narkotykow/392470 Tuesday, 27 February 2018 00:50:00 +0200 <![CDATA[Fenkuł czyli włoski koper]]> https://ibielany.pl/artykul/fenkul-czyli-wloski/393767 Monday, 26 February 2018 20:42:00 +0200 <![CDATA[Jarmark Kazimierski na Bielanach 2018]]> https://ibielany.pl/artykul/jarmark-kazimierski-na/392369 Monday, 26 February 2018 10:49:48 +0200 <![CDATA[Kilkadziesiąt minut jeździł windą w bloku na Wawrzyszewie. Zainteresowali się tym lokatorzy]]> https://ibielany.pl/artykul/kilkadziesiat-minut/392123 Saturday, 24 February 2018 15:54:13 +0200 <![CDATA[Straciła pamięć i zatrzymywała samochody na moście Skłodowskiej]]> https://ibielany.pl/artykul/stracila-pamiec-i/391096 Monday, 19 February 2018 12:45:58 +0200 <![CDATA[Nowy parking P+R na Bielanach]]> https://ibielany.pl/artykul/nowy-parking-pr-na-bielanach/390882 Saturday, 17 February 2018 19:18:03 +0200 <![CDATA[Potaniały greckie truskawki. Przegląd cen Zieleniaka 15.02.18]]> https://ibielany.pl/artykul/potanialy-greckie-truskawki/393766 Thursday, 15 February 2018 20:41:00 +0200 <![CDATA[UKSW z wydziałem medycznym już od nowego roku akademickiego]]> https://ibielany.pl/artykul/uksw-z-wydzialem-medycznym/388112 Thursday, 1 February 2018 18:19:33 +0200 <![CDATA[XIII Bieg o Puchar Bielan 2018 [ZDJĘCIA]]]> https://ibielany.pl/artykul/xiii-bieg-o-puchar-bielan/386079 Sunday, 21 January 2018 20:31:27 +0200 <![CDATA[XXXV  Bieg Chomiczówki 2018 [ZDJĘCIA]]]> https://ibielany.pl/artykul/xxxv-bieg-chomiczowki/386078 Sunday, 21 January 2018 20:23:39 +0200 <![CDATA[Mistrzowie Seksu, czyli Marek Bukowski Show w Hotelu Narvil]]> https://ibielany.pl/artykul/mistrzowie-seksu-czyli/385819 Friday, 19 January 2018 14:02:00 +0200 <![CDATA[Już w niedzielę Bielański Bieg Chomiczówki 2018]]> https://ibielany.pl/artykul/juz-w-niedziele-bielanski/385683 Thursday, 18 January 2018 17:17:50 +0200 <![CDATA[Cynamon jest dobry i leczy]]> https://ibielany.pl/artykul/cynamon-jest-dobry-i/361061 Friday, 22 December 2017 14:12:00 +0200 <![CDATA[Za nami Święto Odzyskania Niepodległości na UKSW]]> https://ibielany.pl/artykul/za-nami-swieto-odzyskania/359548 Friday, 22 December 2017 14:10:32 +0200 <![CDATA[Suszone w natarciu. Przegląd cen 14.12.2017]]> https://ibielany.pl/artykul/suszone-w-natarciu-przeglad/361060 Friday, 15 December 2017 14:11:00 +0200 <![CDATA[Dla Klary, Igora i Łukasza]]> https://ibielany.pl/artykul/dla-klary-igora-i-lukasza/359635 Thursday, 14 December 2017 09:05:00 +0200 <![CDATA[Zmagania koszykarzy]]> https://ibielany.pl/artykul/zmagania-koszykarzy/351459 Saturday, 9 December 2017 21:28:00 +0200 <![CDATA[Dar Serca]]> https://ibielany.pl/artykul/dar-serca/351460 Monday, 4 December 2017 21:34:00 +0200 <![CDATA[Orlik pod balonem]]> https://ibielany.pl/artykul/orlik-pod-balonem/314263 Monday, 27 November 2017 12:25:16 +0200 <![CDATA[Pietruszka jest dobra na nerki]]> https://ibielany.pl/artykul/pietruszka-jest-dobra/350138 Monday, 20 November 2017 15:54:00 +0200 <![CDATA[Kulisy Urody - niezwykły salon kosmetyczny]]> https://ibielany.pl/artykul/kulisy-urody--niezwykly/312462 Thursday, 16 November 2017 09:44:57 +0200 <![CDATA[Koncert Kuby Blokesza w BOK-u]]> https://ibielany.pl/artykul/koncert-kuby-blokesza/312416 Thursday, 16 November 2017 01:32:48 +0200