9°C pochmurno z przejaśnieniami

Awantura domowa przy ulicy Łomiańskiej

Kiedy: 2018-08-26 , godzina: 20:00

Wiadomości, Awantura domowa ulicy Łomiańskiej - zdjęcie, fotografia

Zatrzymano mężczyznę, który zachowywał się wulgarnie i agresywnie wobec swojej partnerki. Trzydziestoletni mężczyzna odpowie za kradzież pieniędzy i znęcanie się nad kobietą. 

Do bielańskiej komendy wpłynęło zgłoszenie dotyczące groźnie brzmiącej kłótni, która wszczęta została przez nietrzeźwego agresora. Na adres przy ulicy Łomiańskiej bezzwłocznie wysłany został patrol policji. Na miejscu funkcjonariusze ustalili, iż trzydziestolatek dręczył psychicznie i fizycznie własną partnerkę, grożąc, że ją zabije. Mężczyzna ukradł jej również pieniądze z konta bankowego; zabrał wszystkie oszczędności. 

Policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego aresztowali sprawcę zdarzenia. Uzbierali wystarczająco dowodów na winę "podejrzanego" i przedstawili mu zarzuty kierowania gróźb karalnych, kradzieży z włamaniem oraz znęcania się psychicznego oraz fizycznego. Prokurator postanowił, że zastosuje się wobec mężczyzny dozór policyjny i zakaz zbliżania się do poszkodowanej. Musi on również opuścić mieszkanie na najmniej trzy miesiące. Za czyny, których się dopuścił, grozi mu do dziesięciu lat pozbawienia wolności. 

Zdjęcie ilustracyjne: www.pixabay.com 


Awantura domowa przy ulicy Łomiańskiej komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się