9°C pochmurno z przejaśnieniami

Bielany przystąpiły do programu "Dwujęzyczne Dzieci"!

Udział w programie zapewnia, że nauka języka angielskiego będzie fascynującą przygodą i świetną zabawą dla najmłodszych mieszkańców Bielan. Dziś językiem tym posługuje się nawet 2 miliardy ludzi, więc to ważne, aby nasze dzieci oswajały się z angielskim od początku.

Dzielnica Bielany przystąpiła do Międzynarodowego Programu Powszechnej Dwujęzyczności Dwujęzyczne Dzieci - Bilingual Future, jak podaje na swoim profilu społecznościowym Tomasz Mencina, aktualny burmistrz dzielnicy. 

Mencina jest również kandydatem do Sejmiku Mazowieckiego z okręgu drugiego, działający z ramienia KKW Platrofma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska. 

Celem programu jest wprowadzenie dzieci w świat języka angielskiego, który jest językiem uniwersalnym i niezwykle przydatnym. To musi być nauka równoległa do nauki języka polskiego w taki sposób, żeby angielski nie stał się dla nich obcy. Ważnym jest, by nasze pociechy oswajały się z danym językiem od początku. Udział w programie "Dwujęzyczne dzieci" pokaże naukę, jako świetną zabawę i rewelacyjną przygodę. 

Najmłodsi mieszkańcy Bielan otrzymają zestawy domowe Baby Beetles, które ułatwią im naukę języka. 

- Otrzymaliśmy też deklarację, iż kolejnym krokiem będzie wyposażenie opiekunów warszawskich żłobków w przewodniki metodyczne dla nauczycieli. Działania dzielnicy Bielany stały się impulsem, aby dwujęzyczność była standardem we wszystkich warszawskich żłobkach.

Fot. Fb. Tomasz Mencina 

Informacje: Fb. Tomasz Mencina 

 

Bielany przystąpiły do programu "Dwujęzyczne Dzieci"! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się