9°C pochmurno z przejaśnieniami

Moc Kobiety - cykl spotkań już niedługo!

Kiedy: 2018-09-15 , godzina: 10:00 | Gdzie: ul. Żeromskiego 29

Już za kilka dni, bo dokładnie 15 września, rozpocznie się trzymiesięczny cykl warsztatów i spotkań, który przeznaczony jest dla wszystkich kobiet. Wśród występujących znajdą się kobiety, które zajmują się (między innymi) biznesem, dziennikarstwem, jogą czy sztuką walki mieczem.

"Moc Kobiety" to idea  skierowana do kobiet, które są aktywne zawodowo, pragną się rozwijać bądź czują, że tożsamość kobiecą zgubiły pomiędzy rodzinnymi obowiązkami lub w pracy. Zajęcia odbywać się będą od września do grudnia, a najbliższe będą mieć miejsce w Urzędzie Dzielnicy Bielany miasta stołecznego Warszawy, który leży na ulicy Żeromskiego 29 (wejście od strony ul. A. Jarzębskiego). Wstęp na warsztaty jest bezpłatny, ale wcześniej należy się na nie zapisać (wszelkie instrukcje są na stronie www.sztukadzikosci.pl

Hasła, które będą towarzyszyć spotkaniom, brzmią niesamowicie intrygująco: 

  • Miłość Kobiety - czyli nawiązanie do świadomości swojego ciała i kobiecości, a także do sztuki samoakceptacji i talentów. 
  • Czas Kobiety - to znaczy, godzenie obowiązków zawodowych z życiem rodzinnym i własnym rozwojem. 
  • Otoczenie Kobiety - dotyka relacji z bliskimi ludźmi, kreowania osobistej przestrzeni oraz asertywności. 

Harmonogram niedalekich spotkań wygląda natomiast w ten sposób: 

15 września od godziny 10.00 do 14.00 - Joanna Grabowiecka przeprowadzi warsztaty dotyczące dwóch tematów: tytuł pierwszego to "sztuka dzikości", a drugi to "Dziewczyna, Matka i Starucha", który pozwoli odkryć moc kobiecych archetypów. Prowadząca jest trenerką rozwoju osobistego, reżyserką teatralną i współrealizatorką projektu. 

22 września od godziny 10.00 do 14.00 - "Joga jest kobietą i jest dla ciebie" to warsztaty dla osób, które jogę chcą odkryć i poznać bliżej); spotkanie prowadzić będzie Małgorzata Galecka, która jest instruktorką Hatha Joga i właścicielką szkoły Satwa Joga. 

29 września od godziny 10.00 do 14.00 - "Miłość 2.0 w życiu, sztuce i biznesie" to spotkanie z Małgorzatą Marczewską, która jest mentorką, ekspertem od potencjału i spójności przekazu w obszarach życia, biznesu, a także sztuki. 

Moc Kobiety nie powstałaby, gdyby Joanna Grabowiecka nie spotkała się z panią Magdaleną Lerczak, Burmistrzynią Bielan, która odpowiedzialna jest za sprawy kultury w danej dzielnicy stolicy. Plakat zaprojektowała niezastąpiona Zuza Miśko. 

Zdjęcia: www.pixabay.com 

www.bielany.waw.pl 

 


Moc Kobiety - cykl spotkań już niedługo! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się