9°C pochmurno z przejaśnieniami

Razem Dla Bielan: - Jak się powiedziało A, to trzeba powiedzieć B!

Cisza wyborcza zakończyła się 21 października 2018 roku o godzinie 21.00. Z tego powodu członkowie stowarzyszenia Razem Dla Bielan wykazali się (po raz kolejny!) konsekwentnością, odpowiedzialnością za umieszczane przez siebie materiały i kulturą. Wybrali się na nocne usuwanie swoich banerów wyborczych.

Z nich trzeba brać przykład! Jak podaje na swoim profilu społecznościowym (Facebook) Grzegorz Pietruczuk, wiceburmistrz Bielan i członek stowarzyszenia, stowarzyszenie Razem dla Bielan spełniło swą obietnicę - przecież ma być czysto i schludnie. 

- Bielany to nasz dom i musi być w nim porządek! 

Usuwanie banerów, które wywieszono podczas kampanii dzięki życzliwości mieszkańców, właścicieli punktów i wspólnot, zaczęło się wieczorem. Oddane zostaną one do schroniska, gdzie posłużą zwierzętom, jako materiał do ocieplania bud i jako ochrona przed zimnym wiatrem. 

Fot. Fb. Grzegorz Pietruczuk 

Razem Dla Bielan: - Jak się powiedziało A, to trzeba powiedzieć B! komentarze opinie

  • Gość1234 - niezalogowany 2018-10-23 22:14:12

    Wiele osób pisało o tym o wiele wcześniej niż Razem dla Bielan....troche więcej obiektywizmu. Dziennikarz chyba powinien szukać informacji.

  • Sam_w_domu68 - niezalogowany 2018-10-24 01:16:25

    Przecież nikt tutaj nie napisał, że to ich oryginalny pomysł, jedyna taka akcja. Po prostu tekst jest stworzony o tym i o nich, więc nie uważam, by było to nieobiektywne. Po prostu nie traktuje ogólnie o akcji, ani o wszystkich jednocześnie...

Dodajesz jako: Zaloguj się