9°C pochmurno z przejaśnieniami

Stare Bielany: pożegnanie lata 2018.

Kiedy: 2018-09-08 , godzina: 14:00 | Gdzie: Plac Konfederacji

Kończy się lato, a więc kończy się i czas na pływanie lub nocowanie pod gołym niebem. Już niedługo nie będzie ciepłych wieczorów, letnich spacerów i przyjemnych pogawędek na werandach. Z tej okazji mamy przyjemność zaprosić państwa na oficjalne pożegnanie ulubionej pory roku.

Pożegnanie lata odbędzie się na Starych Bielanach (Plac Konfederacji), dokładnie 8 września bieżącego roku. Rozpocznie się wraz z wybiciem godziny czternastej i zabawa trwała będzie do dwudziestej drugiej. Wstęp jest bezpłatny. 

Na scenie wystąpi zespół Bonanza oraz DJ, którzy zapewnią gościom rozrywkę i możliwość wytańczenia różnorodnych emocji. Muzyka będzie nastrojowa, odpowiednia dla starszych i młodszych uczestników wydarzenia. Przygotowane są także inne atrakcje, na przykład animacje dla dzieci lub spacer dla osób, które zachwycają się zagadnieniami historycznymi. Natomiast kiedy zapadnie zmrok, widzom zaprezentowany zostanie pokaz zdjęć archiwalnych, czemu towarzyszyć ma opowieść Jarosława Zielińskiego, varsavianisty. Zapowiada się, że podsumowaniem będzie film noszący wdzięczny tytuł "W blasku gazowych latarni", traktujący o ostatnim latarniku i o znanych latarniach (np. z ulicy Płatniczej). 

Zdjęcia: www.bielany.waw.pl 

www.pixabay.com 

Stare Bielany: pożegnanie lata 2018. komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się