9°C pochmurno z przejaśnieniami

Walczmy z rakiem piersi! Spotkanie dla pań, kobiet i dziewczyn.

Dziewczyny, walczymy z rakiem piersi! Stowarzyszenie Amazonek.

Dwa spotkania z cyklu informacyjno-edukacyjnego już się odbyły, ale przed nami jeszcze jedno, w całości poświęcone zdrowiu oraz profilaktyce raka piersi. Projekt nazywa się dumnie "Dniem walki z rakiem piersi na Bielanach".

Rada i Zarząd dzielnicy Bielany m.st. Warszawy, a także Warszawskie Stowarzyszenie Amazonek serdecznie zapraszają do udziału w cyklu spotkań informacyjno-edukacyjnych, skupionych na zdrowiu i profilaktyce raka piersi. Miejsce znajdą tam dla siebie kobiety, panie i dziewczyny w każdym wieku, edukacja bowiem - i zdrowie, oczywiście - nie mają żadnych ograniczeń. Projektodawcą jest Łukasz Paczuski, za co należą się mu serdeczne podziękowania.

Ostatnie z zapowiadanych trzech spotkań (dwa już się odbywały) będzie miało miejsce w sobotę, 17 listopada 2018 w godzinach od 12.00 do 15.00 przy ulicy Stefana Żeromskiego 55/67 w siedzibie stowarzyszenia. Będzie można dowiedzieć się, dlaczego właściwie choruje się na raka piersi, jak się badać i co robić, jeśli wyczuje się zmianę oraz co można zrobić, aby uniknąć tej choroby. 

Na uczestniczki czekać będzie słodki poczęstunek. 

Fot. Agata Rogozińska 

 

 

rak piersi, zdrowe kobiety, zdrowe piersi, walka z rakiem, profilaktyka raka piersi, objawy raka piersi - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się