29°C bezchmurnie

Domowy kat w areszcie

Bezpieczeństwo, Domowy areszcie - zdjęcie, fotografia

Znęcanie się i poniżanie to tajemnica wielu rodzin. Kolejna rodzina doświadczyła przemocy domowej w swoich „czterech ścianach. Tym razem policjanci pomogli mieszkance Bielan. Pokrzywdzona zdecydowała się w końcu opowiedzieć o tragedii jaka dotknęła jej rodzinę. Kobieta poinformowała policjantów, że od kilkunastu lat mąż staje się coraz bardziej agresywny w stosunku do niej. Mężczyzna wyzywał kobietę i poniżał ją, zdarzało się, że podnosił na nią rękę. Kobieta zawsze dawała mu szansę.

Po każdej awanturze sytuacja poprawiała się, ale nie na długo. Kobieta w miniony weekend powiadomiła policjantów o agresywnym zachowaniu męża. Mundurowi z Bielan zatrzymali Grzegorza B. Mężczyzna trafił do komendy przy ulicy Żeromskiego. 54-latkowi zostały przedstawione zarzuty za znęcanie się psychiczne i fizyczne nad żoną. Grozi mu teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Apelujemy do mieszkańców, aby nie wstydzili się mówić o swojej sytuacji. Nie pozwólmy, aby takie sprawy ujrzały światło dzienne dopiero gdy dochodzi do tragedii. W komendach czekają funkcjonariusze zawsze gotowi nieść pomoc ofiarom przemocy w rodzinie.

 

 

 

 

źródło: KSP

Domowy kat w areszcie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się