29°C bezchmurnie

Galeria Młociny - strefa gastronomiczna z widokiem na las

Inwestycje, Galeria Młociny strefa gastronomiczna widokiem - zdjęcie, fotografia

 

Galeria Młociny coraz bardziej intryguje. Na dachu obiektu znajdzie się zimą lodowisko, latem strefa rekreacyjna. Będzie też unikalne kino Cinema 3D. Teraz inwestor ujawnia plany dotyczące strefy gastronomicznej, która do tej pory była trzymana w tajemnicy. Zapowiada się na to, że inwestor szykuje kolejną niespodziankę. Food court będzie miał wyjście na zielony dach kompleksu, blisko tysiąc miejsc do siedzenia w środku i na zewnątrz oraz niepowtarzalny widok na Las Młociński.

Oryginalny koncept architektoniczny food courtu oparty jest na nowoczesnej stylistyce i dużej ilości naturalnego światła, które wypełnia wnętrze. Podzielony zostanie na kilka różnych stref dostosowanych do potrzeb gości i zapewniających im komfortowe warunki, z tarasowo schodzącymi poziomami oraz widokiem na park na dachu i na plac centralny. W ofercie znajdą się zarówno restauracje szybkiej obsługi, jak i serwujące menu á la carte.

- Food court w Galerii Młociny został zaprojektowany jako miejsce wyjątkowe, z parkiem na dachu, gdzie klienci będą mogli usiąść na świeżym powietrzu, w otoczeniu zieleni i podczas posiłku czy spotkania z przyjaciółmi cieszyć się wspaniałą panoramą Młocin. Podzielony został na strefy, m.in. rodzinną, przeznaczoną dla osób z małymi dziećmi, oferującą udogodnienia potrzebne rodzicom i ich pociechom, m.in. plac zabaw; strefę młodzieżową z elementami multimedialnymi; strefę szybkiej obsługi, a także strefę slow food dla tych, którzy chcą spożyć posiłek w spokojnej atmosferze, z dala od zgiełku -mówi Marcin Goncikowski, Architect Associate w Kuryłowicz and Associates.

Klienci powstającego kompleksu będą mogli zjeść w KFC (121 m2), odkryć tradycyjne dania kuchni polskiej z elementami śródziemnomorskimi w Express Kuchnia Marché (104 m2) czy poznać pyszną i zdrową kuchnię opartą na koncepcie wegańskim i wegetariańskim w Lifemotiv (92 m2). Nie zabraknie lubianych restauracji: amerykańskich Burger King (85 m 2 ) i Subway (40 m 2 ), greckiej Olimp (57 m 2 ) i popularnej Pizza Hut Express (52 m 2 ). Bardziej egzotycznymi smakami będzie można się cieszyć w tajskiej ZenThai (51 m 2 ), bliskowschodniej Sevi Kebab (51 m 2 ) i meksykańskiej Compañeros (32 m 2 ), natomiast miłośnicy warzyw będą mogli układać własne kompozycje w Saladki (36 m 2 ).

 

Foto: Materiały Inwestora

 

Galeria Młociny - strefa gastronomiczna z widokiem na las komentarze opinie

  • gość 2017-05-07 16:55:46

    widok na las? zwłaszcza ten co zostanie wycięty, bo chyba lasem nie mozna nazwac tego trawnika co zostanie :)

Dodajesz jako: Zaloguj się