29°C bezchmurnie

Ogród Modraszka zaprasza na spotkanie. Jutro sąsiedzkie pogaduchy i planowanie ogrodu

Takich inicjatyw jak ta sąsiedzka na Bielanach jest wciąż stanowczo za mało w całym mieście. Integracja i wspólne działania mogą zmienić naprawdę wiele w codziennym życiu dzielnicy. Już w sobotę spotkanie i planowanie wspólnego ogrodu.

- Mamy nadzieję, że nasz ogród już wkrótce nabierze realnych kształtów, tzn. faktycznie stanie się ogrodem z drzewkami owocowymi, warzywniakiem i pięknymi kwiatami. Aby tak się stało potrzebujemy nie tylko zgód, podpisów i narzędzi, ale przede wszystkim zainteresowania i zaangażowania innych ogrodników:-) Chcemy posłuchać Waszych opinii o tym pomyśle, opowiedzieć Wam o naszym planie oraz o inicjatywie, która staje się coraz bardziej popularna na świecie i dotarła też do Warszawy - tak zaprasza na swoje spotkanie bielańska inicjatywa.  Spotkanie już jutro - 16 września o godzinie 10.00 na polanie w okolicy ulic Kiełpińskiej, Gąbińskiej i Staffa.

Macie jeszcze wątpliwości czy przyjść? Zajrzycie na Facebook-a Ogrodu Modraszka i dowiecie się więcej. Naprawdę warto! https://www.facebook.com/OgrodModraszka/

 

Ogród Modraszka zaprasza na spotkanie. Jutro sąsiedzkie pogaduchy i planowanie ogrodu komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się