Uwaga zmiany! Sprawdź kiedy dostaniesz pieniądze z 500+

23/08/2017 08:16
Samorząd, Uwaga zmiany! Sprawdź kiedy dostaniesz pieniądze - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 2
  • Fotka nr 1 z 2

Jak informuje wiceburmistrz Grzegorz Pietruczuk, w związku z nowym zarządzeniem prezydent Warszawy zmianie uległy terminy wypłat świadczenia wychowawczego (500+).

- Zarządzenie mówi, że „wypłaty świadczeń w m.st. Warszawa dokonuje się w ciągu 4 ostatnich dni roboczych miesiąca”. W związku z tym konieczne było ustalenie terminów wypłat zgodnych z Zarządzeniem również na Bielanach. Daty zostały dobrane tak, aby płatności zostały wykonane możliwie jak najszybciej, tj. w dniach: 28 sierpnia, 26 września, 26 października, 27 listopada i 20 grudnia 2017 roku.- tlumaczy Grzegorz Pietruczuk.
Pozostałe świadczenia bedą wypłacane jak dotychczas w dniach 24-28 każdego miesiąca.

Uwaga zmiany! Sprawdź kiedy dostaniesz pieniądze z 500+ komentarze opinie

  • gość 2018-01-25 12:36:45

    a jaki harmonogram na nowy rok?

  • Gość - niezalogowany 2018-02-22 17:26:16

    Dobrze byłoby znać daty wypłat

  • Gość - niezalogowany 2018-03-23 09:27:25

    Ktoś już może dostał rodzinne albo 500 na Bielanach?

  • Gość - niezalogowany 2018-03-23 14:40:19

    Ja nie też czekam z niecierpliwością

  • Gość - niezalogowany 2018-03-23 14:55:28

    Co z wypłatami zasilkowna Bielanach ?Ktoś dostał?

  • Gość - niezalogowany 2018-03-24 07:24:12

    Ktos dostal wyplate świadczeń

  • MoniaGość - niezalogowany 2018-03-26 18:42:52

    U nas nadal nic czy ktoś już na Bielanach dostal?

  • Gość - niezalogowany 2018-03-26 19:49:27

    Ktos dostal na bielanach 500plus

  • Gość - niezalogowany 2018-03-27 07:08:15

    U nas też pusto

  • Gość - niezalogowany 2018-03-27 08:41:14

    Dostalent juz ktoś cos?

  • Gość - niezalogowany 2018-03-27 09:24:06

    Jak narazie puchy

  • Gość - niezalogowany 2018-03-27 10:18:12

    No u mnie tosamo

  • Gość - niezalogowany 2018-03-27 11:30:32

    Ja juz mam na koncie bielany

  • Gość - niezalogowany 2018-03-27 11:43:27

    Są juz

  • Gość - niezalogowany 2018-03-27 12:41:57

    Ma ktoś jeszcze ?

  • Gość - niezalogowany 2018-04-20 10:54:15

    Jak teraz wygląda sprawa wyplat

  • Gość - niezalogowany 2018-04-23 15:08:05

    Rodzinne już jest ... 500+ jeszcze brak

  • Gość - niezalogowany 2018-04-25 13:46:41

    Ma ktoś 500+juz

  • Gość - niezalogowany 2018-05-25 14:49:59

    Witam ma ktoś teraz wyplaty z maja

  • Gość - niezalogowany 2018-11-02 21:20:36

    Dziś już 2 listopada a 500+ za październik tak i nie dostałam

  • Gość - niezalogowany 2018-11-16 13:32:00

    Dzisiaj 16/11/2018 a wypłaty jak nie było za październik tak nie ma. Wniosek złożony w terminie

  • Gość - niezalogowany 2018-11-29 15:20:54

    Ktoś dostał za listopad ?

Dodajesz jako: |